Портал "Громадський простір"
АРХІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА|| ТЕКСТ Додати у вибране Зробити стартовою Контакти Карта Порталу
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ WAP
   Портал "Громадський простір"  
   Послуги Порталу  


bigmir)net TOP 100   Проекти

Проекти Інформаційно-аналітичного центру "Громадський простір":

Громадський Простір - портал для третього сектора України Портал «Громадський простір» - багатофункціональний Інтернет-проект, який виконує роль акумулятора інформаційної та довідкової інформації для забезпечення ефективної взаємодії громадського сектору, держави, бізнесу, ЗМІ, зацікавлених в успішному розвитку усіх сфер життя країни. Серед постійних партнерів Центру представники організацій громадянського суспільства, журналісти, державні службовці, представники бізнесу, науковці, студенти, викладачі.
Портал "Європейський простір"
- спільний проект Інформаційно-аналітичного центру «Громадський простір» та Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження», надає інформаційну підтримку процесам європейської та євроатлантичної інтеграції України, сприяє посиленню обізнаності широкої громадськості про діяльність, напрацювання і позицію проєвропейських громадських організацій України і Європи.
Електронний архів громадянського суспільства - проект зі сприяння відкритому доступу громадськості до широкого спектру суспільно значимих видань та документів неурядових організацій: текстових, аудіо- та відеоматеріалів громадського сектору України. Архів покликаний зберегти масив суспільно значимих видань та документів НУО за період від проголошення країною Незалежності до сьогодення.
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ
ЗА ПІДТРИМКИ
ПРО ПОРТАЛ  |  КОНТАКТИ  |  КАРТА САЙТУ    
© 2002-2017 Портал "Громадський простір".
Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: Портал "Громадський простір" ( http://www.civicua.org )


bigmir)net TOP 100