Портал "Громадський простір"
АРХІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА|| ТЕКСТ Додати у вибране Зробити стартовою Контакти Карта Порталу
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ WAP
   Портал "Громадський простір"  
   Послуги Порталу  


bigmir)net TOP 100   Про Громадський Простір

Інформація - Реакція - Дія...


Портал "Громадський простір" пропонує широкий спектр інтерактивних сервісів для підвищення ефективності роботи неурядових організацій України та сприяє активній співпраці в третьому секторі, міжсекторній взаємодії НУО (медіа, органи влади, соціально відповідальний бізнес) - на регіональному та національному рівнях.

Громадський Простір системно працює на розвиток громадянського суспільства України, широко висвітлюючи громадські активності, презентуючи неурядові організації (НУО) та їхні досягнення, а також налагоджуючи продуктивні комунікації.

Громадський Простір надає комплекс інформаційних, технологічних та консультативних послуг представникам громадянського суспільства. Портал виступає майданчиком для висловлення думок та пропозицій громадськості, що зазвичай утворюють каталізатор позитивних змін у різних сферах українського суспільства.
Кодекс редакційної політики

Портал адмініструє громадська організація "Інформаційно-аналітичний центр "Громадський простір". Першочергове значення для окреслення потреб і, як наслідок, активних дій має інформація. Тому забезпечення інформаційного обміну в третьому секторі, формування громадської думки щодо ролі НУО в суспільстві, є головними завданнями Інформаційно-аналітичного Центру „Громадський Простір”.

Засновано ГО "Інформаційно-аналітичний центр "Громадський Простір" 6 жовтня 2005 року.


Підтримка діяльності Громадського Простору надавалась:

Фонд Ч. С. Мотта - приватна фундація, місія якої підтримувати ініціативи, що допомагають створювати справедливе, рівноправне та стале суспільство. Фонд є незалежним від уряду, підприємницьких або будь-яких інших приватних інтересів. Фундація надає гранти в рамках чотирьох програм: Громадянське суспільство, Довкілля, Округ Флінт та Подолання бідності. Саме програма Громадянське суспільство розрахована на неурядові організації Центральної та Східної Європи, зокрема України. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.mott.org.

Делегація Європейського Союзу в Українi - дипломатична місія, що офіційно представляє Європейську Комісію в Україні. Представництво в Києві є одним з понад 130 представництв Європейського Союзу в світі. Цілі - сприяти зв’язкам між Україною та Європейським Союзом шляхом підтримання ефективного діалогу з урядовими установами та підвищення поінформованості про Європейський Союз, його установи та програми; відстежувати впровадження Угоди про партнерство та співробітництво між Україною та ЄС; інформувати громадськість щодо розвитку Європейського Союзу, роз’яснювати та відстоювати окремі аспекти політики ЄС.

Національний фонд підтримки демократії (NED) - приватна некомерційна організація, діяльність якої спрямована на розвиток і зміцнення демократичних інститутів по всьому світу. Щорічно фонд NED виплачує більше 1.000 грантів на підтримку проектів неурядових організацій за кордоном, що працюють над досягненням демократичних цілей у більш ніж 90 країнах. Детальніше про діяльність Фонду - www.ned.org

Міжнародний фонд "Відродження" (МФВ) - найбільша національна доброчинна громадська організація в Україні. Завдання Фонду - фінансово та організаційно сприяти становленню демократичного, відкритого суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив. Детальніше про діяльність Фонду - www.irf.ua


НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ
ЗА ПІДТРИМКИ
ПРО ПОРТАЛ  |  КОНТАКТИ  |  КАРТА САЙТУ    
© 2002-2017 Портал "Громадський простір".
Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: Портал "Громадський простір" ( http://www.civicua.org )


bigmir)net TOP 100