Портал "Громадський простір"
АРХІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА|| ТЕКСТ Додати у вибране Зробити стартовою Контакти Карта Порталу
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ WAP
   Переглянути Бібліотеку  
НОВИНИ НУО
07-09-2015 18:57
Чи покарані фальсифікатори парламентських виборів 2014 і як запобігти порушенням на чергових місцевих виборах?
07-09-2015 18:46
Тренінг з основ самоуправління та самоорганізації НУО
07-09-2015 18:42
Тренінг «Технології зв’язків із громадськістю (PR)»
07-09-2015 18:12
Школа Тренерського розвитку
07-09-2015 16:24
Благодійний фонд «Національне Відродження» нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу малюнків
07-09-2015 16:22
У Києві розробили інноваційні проекти для розвитку міста
07-09-2015 15:11
"Червона рута": музикою підтримати патріотичне населення прифронтових регіонів


bigmir)net TOP 100   БУКЛЕТИ ДОДАЙТЕ ПУБЛІКАЦІЮ
Тип видання » Промоційні матеріали » Буклети »
Інформаційний буклет для дітей та молоді "Правда про наркотики"
За даними дослідженням Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Міжнародного благодійного фонд "СНІД Фонд Схід-Захід" (AFEW) частота вживання наркотиків серед дітей вулиці досягла страшних масштабів: з опитаних 76% дітей у Києві та 94% в Одесі відповіли ствердно, коли їх спитали, чи вживали вони коли-небудь наркотичні речовини. Дуже популярні серед підлітків клей, ін’єкційні наркотики, "трава" (тобто марихуана) і таблетки. Різновид і форма дурманних речовин відрізняються залежно від часу, що його діти проводять на вулицях, а також вікової групи та статі. Наприклад, дані опитування в Києві свідчать: що довше діти та молодь жили на вулиці, то частіше вони вживали наркотичні речовини. Причому, якщо більшість дітей починає своє знайомство з наркотиками з клею, то через рік–два життя на вулиці вони зазвичай переходять до наркотиків. »»»
Осінній випуск Фулбрайтівського вісника
Вашій увазі пропонується осінній випуск Фулбрайтівського вісника, на сторінках якого уміщено стислі описи фулбрайтівських проектів американських науковців й аспірантів – учасників Програми імені Фулбрайта 2011/12 рр. в Україні. Радимо скористатись можливістю запрошення америкаських фулбрайтівців прочитати гостьові лекції й/або провести семінари у Ваших закладах через безпосереднє спілкування з ними за адресами, вказаними у віснику. Також  у даному випуску подаємо календар подій Програми імені Фулбрайтат в Україні на осінній семестр 2011/2012 року. »»»
Міжнародний Благодійний Фонд Карітас України
Як зберегти своє здоров’я
Міжнародний Благодійний Фонд Карітас України представляє дружні поради для дітей та молоді- "Як зберегти своє здоров’я". Цю книжечку укладено на основі "Книги життя безпритульного", яку люб’язно надала організація "Путь Домой" з Санкт-Петербурга (Росія), що має багаторічний досвід роботи з соціально незахищеними і безпритульними людьми. »»»
Міжнародний Благодійний Фонд Карітас України
Правда про наркотики
Міжнародний Благодійний Фонд Карітас України представляє інформаційний буклет для дітей та молоді. Регулярне вживання наркотиків викликає захворювання – наркоманію. Вона неминуче призводить до глибокого виснаження організму людини, порушення його життєвих функцій. Дуже часто наркоманами стають ті, хто легковажить небезпеку вживання наркотиків. »»»
Громадський Форум Луганщини
Буклет "Громадський форум Луганщини"
Інформаційний буклет про проект "Громадський Форум Луганщини" - www.ngo.lg.ua/ Ресурс створюється і функціонує не як рупор окремої організації або групи людей, а як продукт колективної співпраці. Тому сайт відкритий для всіх. Після реєстрації ви стаєте автором і учасником. »»»
Харківський центр жіночих досліджень
Харківський центр жіночих досліджень
Харківський центр жіночих досліджень (ХЦЖД) є неурядовою аналітичною та правозахисною організацією. За роки своєї плідної роботи в Україні та співпраці з міжнародною спільнотою ХЦЖД став провідним аналітичним центром з питань захисту прав жінок та досягнення гендерного балансу в українському суспільстві. »»»
Благодійний Фонд "Турбота"
Благодійний Фонд "Турбота"
Збір, обробка і розповсюдження серед дітей з порушенням слуху та їх батьків необхідної медичної, педадогічної, технічної, соціальной і юридичної інформації. Надання допомоги в отриманні слухових апаратів та інших технокомунікаційних засобів. Розробка та впровадження соціальних благодійних програм для надання допомоги в організації додаткових занять сурдопедагогами. »»»
Центр громадських молодіжних організацій Волині “Наша справа”
Центр громадських молодіжних організацій Волині “Наша справа”
Основною метою діяльності Центру, до складу якого входить 18 організацій, є розвиток діяльності молодіжних організацій та їх громадських ініціатив, залучення молодих громадян до захисту й відстоювання своїх законних прав та інтересів, та представлення інтересів молоді у стосунках з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування. »»»
Статистика
Всього документів: 1193
Надходження за останні 7 днів: 0

РОЗСИЛКА
 Новини, ресурси, публікації
 Новини англійською
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ
ЗА ПІДТРИМКИ
ПРО ПОРТАЛ  |  КОНТАКТИ  |  КАРТА САЙТУ    
© 2002-2017 Портал "Громадський простір".
Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: Портал "Громадський простір" ( http://www.civicua.org )


bigmir)net TOP 100