Портал "Громадський простір"
АРХІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА|| ТЕКСТ Додати у вибране Зробити стартовою Контакти Карта Порталу
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ WAP
   Переглянути Бібліотеку  
НОВИНИ НУО
07-09-2015 18:57
Чи покарані фальсифікатори парламентських виборів 2014 і як запобігти порушенням на чергових місцевих виборах?
07-09-2015 18:46
Тренінг з основ самоуправління та самоорганізації НУО
07-09-2015 18:42
Тренінг «Технології зв’язків із громадськістю (PR)»
07-09-2015 18:12
Школа Тренерського розвитку
07-09-2015 16:24
Благодійний фонд «Національне Відродження» нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу малюнків
07-09-2015 16:22
У Києві розробили інноваційні проекти для розвитку міста
07-09-2015 15:11
"Червона рута": музикою підтримати патріотичне населення прифронтових регіонів


bigmir)net TOP 100   ВИСТУПИ ТА ПРОМОВИ ДОДАЙТЕ ПУБЛІКАЦІЮ
Тип видання » Промоційні матеріали » Виступи та промови »
Виступ на конференції "Роль інтелектуалів у реформуванні посттоталітарних суспільств" Євгена Бистрицького
"Роль інтелектуалів у реформуванні посттоталітарних суспільств (досвід України, Польщі, Росії)"  - перший із серії круглих столів (січень 2008 року), які мають на меті сприяти дискусії у середовищі науковців, культурологів, істориків, філософів, митців та інших інтелектуалів щодо стратегії розвитку демократичної України. Нині пропонуємо вашій увазі виступ доктора філософських наук, завідувача відділом  філософії культури, етики та естетики Інституту філософії ім. Г.Сковороди НАН України, виконавчого директора Міжнародного фонду "Відродження" Є. К. Бистрицького. Матеріали круглого столу будуть видані за організаційного сприяння Фонду "Європа ХХІ", Фундації "Суспільність" та за фінансової підтримки Фонду Ч. С. Мотта. »»»
Українська Гельсінська спілка з прав людини (УҐСПЛ)
Промова пана Амбеї Лігабо, спеціального доповідача ООН з питань захисту та поширення права на свободу думки та її вираження, по завершенню його візиту до України
Захист расової і етнічної ненависті, лексика ненависті, що підігрівається побиттями, фізичними нападами і вбивствами іноземців та інших іммігрантів, вимагає невідкладних і скоординованих дій різних урядових органів України. Потенційна шкода, як фізична так і психологічна, завдана в результаті цього насильства, посилює напругу й зберігає навіки стереотипи. »»»
"Вестник Европы"
Джордж Сорос. Европа как прототип глобального открытого общества
Европа в качестве прототипа глобального открытого общества представляет собой абстрактную идею. Еще надо посмотреть, достаточно ли сильна и убедительна эта идея для того, чтобы стать объединяющей силой, которая бы направляла дальнейшее развитие Европейского Союза. Одно можно сказать определенно: процесс, который до настоящего момента вел Европейский Союз вперед, не может быть возрожден в своей прежней форме. Этот процесс продвигался элитой, а основная масса населения ощущала себя оставленной на обочине. Это не может продолжаться хотя бы по причине все чаще проводимых референдумов. Референдум выражает волю народа в ее чистой, спонтанной форме без посредничества элиты. Поэтому, если Европейскому Союзу суждено возрождение, то оно должно происходить по требованию народа. Так или иначе, необходимо мобилизовать гражданское общество. Вопрос о том, как это сделать, должен стать предметом обсуждений на этой конференции. »»»
Чому громадськість повинна мати інформацію про європейську і євроатлантичну інтеграцію
Україна крокує до Європи, і ця хода є незворотньою. Проте, хоча Державні програми з питань європейської і євроатлантичної інтеграції діють четвертий рік поспіль, обізнаність суспільства про причини вибору Україною моделі розвитку, вже випробуваної в країнах ЄС та НАТО, та інтеграційні процеси залишається майже на стартовому рівні. »»»
Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова
Матеріали Круглого столу: "Неурядові аналітичні центри в Україні: пропозиція і попит"
Загальний “портрет” аналітичних центрів в Україні.  Основні форми інформаційної “присутності” неурядових аналітичних центрів. Методи співробітництва між аналітичними центрами. Форми співробітництва з органами державної влади. Джерела фінансування та основні негативні чинники, що впливають на діяльність неурядових аналітичних центрів. »»»
Дніпровський центр соціальних досліджень
Роль громадськості та громадських організацій у боротьбі з корупцією
Матеріали виступів, аналітичні матеріали та рекомендації Дніпровського центру соціальних досліджень, що розкривають проблему корупції в Українській держава – її сутність, види, причини виникнення, способи та методи боротьби з нею та інші аспекти цього явища. »»»
Статистика
Всього документів: 1193
Надходження за останні 7 днів: 0

РОЗСИЛКА
 Новини, ресурси, публікації
 Новини англійською
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ
ЗА ПІДТРИМКИ
ПРО ПОРТАЛ  |  КОНТАКТИ  |  КАРТА САЙТУ    
© 2002-2017 Портал "Громадський простір".
Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: Портал "Громадський простір" ( http://www.civicua.org )


bigmir)net TOP 100