Портал "Громадський простір"
АРХІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА|| ТЕКСТ Додати у вибране Зробити стартовою Контакти Карта Порталу
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ WAP
   Переглянути Бібліотеку  
НОВИНИ НУО
07-09-2015 18:57
Чи покарані фальсифікатори парламентських виборів 2014 і як запобігти порушенням на чергових місцевих виборах?
07-09-2015 18:46
Тренінг з основ самоуправління та самоорганізації НУО
07-09-2015 18:42
Тренінг «Технології зв’язків із громадськістю (PR)»
07-09-2015 18:12
Школа Тренерського розвитку
07-09-2015 16:24
Благодійний фонд «Національне Відродження» нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу малюнків
07-09-2015 16:22
У Києві розробили інноваційні проекти для розвитку міста
07-09-2015 15:11
"Червона рута": музикою підтримати патріотичне населення прифронтових регіонів


bigmir)net TOP 100   ВІСНИКИ ДОДАЙТЕ ПУБЛІКАЦІЮ
Тип видання » Періодика » Вісники »
Сторінки: 1 2
Програма імені Фулбрайта в Україні
Фулбрайтівський Вісник. Зима 2014
Пропонуємо Вашій увазі черговий випуск Фулбрайтівського вісника, на сторінках якого уміщено стислі описи фулбрайтівських проектів – зміст, цілі, бачення заявлених тем, очікувані результати – українських учасників Програми імені Фулбрайта 2013/14 р. у США. У 2013/14 академічному році 43 українці – представники різних наукових сфер й академічних дисциплін (18 науковців, 10 молодих викладачів й дослідників та 15 випускників вишів) – із належною долею самопосвяти дошукують різних способів розв’язання накреслених завдань, студіюють різноспрямовані навчальні й наукові програми, додають репліку української науки до інтелектуального діалогу, що немає географічних кордонів. »»»
Інформаційний вісник Регіонального центру міжнародних проектів і програм
Регіональний центр міжнародних проектів і програм представляє Вашій увазі перший номер інформаційного вісника - бюлетеню центру, який містить в собі корисну інформацію для представників органів місцевого самоврядування, місцевих, державних адміністрацій, громадських діячів, науковців та професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів. »»»
Черговий номер Вісника Програми імені Фулбрайта
Пропонуємо Вашій увазі осінній випуск Фулбрайтівського вісника, на сторінках якого уміщено стислі описи фулбрайтівських проектів американських науковців й аспірантів – учасників Програми імені Фулбрайта 2013/14 рр. в Україні. »»»
Вісник громадських рад
У січні 2013 р. вийшов з друку четвертий випуск бюлетеня "Вісник громадських рад", спрямованого на надання інформаційної та методичної підтримки громадським радам при органах виконавчої влади. Видання підготовлено Департаментом інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України для надання інформаційної та методичної підтримки громадським радам при центральних та місцевих органах виконавчої влади. »»»
Фулбрайтівський вісник
Пропонуємо Вашій увазі черговий випуск Фулбрайтівського вісника, на сторінках якого уміщено стислі описи фулбрайтівських проектів українських учасників Програми імені Фулбрайта 2012/13 рр. в США. »»»
Фулбрайтівський вісник (осінь 2012)
Пропонуємо Вашій увазі осінній випуск Фулбрайтівського вісника, на сторінках якого уміщено стислі описи фулбрайтівських проектів американських науковців й аспірантів – учасників Програми імені Фулбрайта 2012/13 рр. в Україні. Радимо скористатись можливістю запрошення америкаських фулбрайтівців прочитати гостьові лекції й/або провести семінари у Ваших закладах через безпосереднє спілкування з ними за адресами, вказаними у віснику. »»»
Тетяна Андрійчук
Побачив світ новий випуск Вісника громадських рад
Наприкінці травня 2012 р. побачив світ третій номер інформаційного бюлетеня "Вісник громадських рад".  Видання підготовлено Департаментом інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів з метою надання інформаційної та методичної підтримки громадським радам при центральних та місцевих органах виконавчої влади. Сприяння у підготовці Вісника надала Програма сприяння парламенту ІІ. Новий випуск Вісника громадських рад знайомить читачів з Планом дій з впровадження в Україні міжнародної ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд", діяльністю громадських рад при Сумській облдержадміністрації та Тростянецькій райдержадміністрації Сумської області, роботою урядової телефонної "гарячої лінії". У Віснику також надано рекомендації щодо проведення громадськими радами громадської антикорупційної експертизи. »»»
ВІСНИК Програми імені Фулбрайта
Вісник Програми імені Фулбрайта
Пропонуємо Вашій увазі черговий випуск Фулбрайтівського вісника, на сторінках якого уміщено стислі описи фулбрайтівських проектів українських учасників Програми імені Фулбрайта 2011/12 р. у США. Окреслені стипендіатами наукові проблеми –  тематично різні й  приналежні до зовні нестикованих наукових сфер, пропоновані способи їх розв’язання,  а також результати, що вони їх праг-нуть досягти, витворюють розмаїту палітру інтелектуального самовираження української науки, що уґрунтовує сталий інтерес до України в неукраїнському середовищі. »»»
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Перший номер "Вісника громадських рад"
Враховуючи побажання членів громадських рад при органах виконавчої влади щодо удосконалення їх інформаційного забезпечення, Секретаріатом Кабінету Міністрів за підтримки Програми сприяння Парламенту ІІ започатковано випуск інформаційного бюлетеню "Вісник громадських рад". У липні 2011 р. вийшов перший номер Вісника. Як зазначив у вітальному слові заступник Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України Юрій Авксентьєв, на громадські ради покладається велика надія як на осередки громадської активності, що зможуть донести громадську думку стосовно ефективних шляхів вирішення складних проблем державного управління, реалізації системних соціально-економічних реформ. Він також висловив сподівання, що досвід співпраці громадських рад з органами виконавчої влади буде успішним, а "Вісник громадських рад" стане при цьому у нагоді. »»»
Асоціація медіа-юристів Львівщини
Електронний правовий вісник- N4
Асоціація медіа-юристів Львівщини у рамках реалізації проекту „Неухильне дотримання законодавства в інформаційній сфері та стандартів журналістської етики як необхідна передумова формування об’єктивного та демократичного медіа простору” за підтримки Міжнародного фонду „Відродження” та Агентства США з міжнародного розвитку пропонує Вашій увазі другий випуск Електронного правового вісника. »»»
Сторінки: 1 2
Статистика
Всього документів: 1193
Надходження за останні 7 днів: 0

РОЗСИЛКА
 Новини, ресурси, публікації
 Новини англійською
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ
ЗА ПІДТРИМКИ
ПРО ПОРТАЛ  |  КОНТАКТИ  |  КАРТА САЙТУ    
© 2002-2017 Портал "Громадський простір".
Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: Портал "Громадський простір" ( http://www.civicua.org )


bigmir)net TOP 100