Портал "Громадський простір"
АРХІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА|| ТЕКСТ Додати у вибране Зробити стартовою Контакти Карта Порталу
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ WAP
   Переглянути Бібліотеку  
НОВИНИ НУО
07-09-2015 18:57
Чи покарані фальсифікатори парламентських виборів 2014 і як запобігти порушенням на чергових місцевих виборах?
07-09-2015 18:46
Тренінг з основ самоуправління та самоорганізації НУО
07-09-2015 18:42
Тренінг «Технології зв’язків із громадськістю (PR)»
07-09-2015 18:12
Школа Тренерського розвитку
07-09-2015 16:24
Благодійний фонд «Національне Відродження» нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу малюнків
07-09-2015 16:22
У Києві розробили інноваційні проекти для розвитку міста
07-09-2015 15:11
"Червона рута": музикою підтримати патріотичне населення прифронтових регіонів


bigmir)net TOP 100   ДОВІДКОВІ МАТЕРІАЛИ ДОДАЙТЕ ПУБЛІКАЦІЮ
Тип видання » Довідкові матеріали »
Сторінки: 1 2
Посібник по захисту прав людини для мешканців Криму
Від моменту анексії Криму Російською Федерацією у березні 2014 року, ситуація з правами людини на Кримському півострові різко погіршилася. Згідно зі звітами різних правозахисних організацій (Human Rights Watch, Atlantic Council, Freedom House та Української Гельсінської спілки з прав людини), мешканці Криму щодня стикаються з грубими порушеннями своїх прав. Теперішня місцева влада Криму, а також російська влада, особливо жорстко ставляться до етнічних, релігійних та національних груп, які є противниками анексії чи підозрюються у "антиросійській діяльності" (наприклад, корінне населення Криму - кримські татари). »»»
Позасудовий захист прав військовослужбовців
Посібник "Позасудовий захист прав військовослужбовців" підготовлено ГО "Підмога.інфо" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Юридичної сотні. »»»
Пам`ятка Психологія бою
Науково-дослідний центр гуманітарних проблем Збройних Сил України розробив Пам'ятку Психологія бою »»»
legalspace.org
Рекомендації НУО щодо ведення документації
Діяльність громадських організацій передбачає залучення волонтерів, але системна та змістовна робота не може вестися без певного постійного штату працівників. Саме тому, як будь-яке підприємство чи установа, що працює в Україні, громадські об’єднання є суб'єктами використання праці найманих осіб. Зазвичай у штаті організації є керівник, бухгалтер та менеджер (координатор), які отримають зарплатню. »»»
Посібник "Державна реєстрація громадських об’єднань та благодійних організацій"
Програмою правової підтримки НУО підготовлено посібник "Державна реєстрація громадських об’єднань та благодійних організацій" (відповідно до Законів України "Про громадські об’єднання та "Про благодійну діяльність та благодійні організації"). У виданні розкриті питання державної реєстрації громадських об’єднань та благодійних організацій відповідно до Законів України "Про громадські об’єднання та "Про благодійну діяльність та благодійні організації", що набрали чинності у 2013 році. У посібнику можна знайти інформацію про особливості правового регулювання порядку створення громадських об’єднань та благодійних організацій, реєстрації нових організацій, реєстрації змін до установчих документів та внесення змін до відомостей про організації, зразки необхідних документів. »»»
Посібник з утеплення
Громадська організація Екоклуб(Рівне) видала посібник, який має допомогти людям якісно утеплити власну оселю. У ньому розглянуто теоретичні основи робіт з утеплення, наведено порівняння різних утеплювальних матеріалів та запропоновано декілька готових технологій. Громадська організація Екоклуб готова надати посібник усім бажаючим для розповсюдження серед громадян. Знайте, неякісне утеплення може призвести до руйнування будинку. »»»
Участь громадськості у моніторингу надання послуг органами публічної влади: нормативне регулювання та існуючі практики
Відтепер кожна громадська організація може навчитися проводити моніторинг надання публічних послуг. Цьому сприяє нова практична публікація "Участь громадськості у моніторингу надання послуг органами публічної влади: нормативне регулювання та існуючі практики". »»»
Профілактика туберкульозу серед сімей та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах
У методичному посібнику, підготовленому  на основі чинних законодавчих актів, нормативно-розпорядчих документів центральних та регіональних органів державної виконавчої влади, методичних та інформаційно-аналітичних матеріалів  висвітлено питання щодо особливостей профілактики туберкульозу серед сімей та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах. В даному посібнику подано основну інформацію про захворювання на туберкульоз, яка необхідна соціальним працівникам  при здійсненні соціального інспектування та соціального супроводу сімей та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, особливо, що стосується профілактики туберкульозу серед дітей. »»»
Механізм захисту прав біженців і шукачів притулку: міжнародний та національний рівень
У навчальному посібнику розкрито основні положення щодо захисту прав біженців та шукачів притулку в Україні. Посібник може бути використаний при викладанні спецкурсу з проблем захисту прав біженців на рівні національних адміністративних та судових органів, а також на рівні міжнародних установ і організацій. »»»
Каталог місць несвободи соціальної сфери в Україні
Вийшов друком "Каталог місць несвободи соціальної сфери в Україні" за підтримки Координатора Проектів ОБСЄ в Україні. Дана публікація є каталогом усіх місць несвободи Міністерства соціальної політики України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства охорони здоров’я. Каталог містить дані із зазначенням назви кожного закладу, адреси, контактної інформації, ПІБ директора, планової потужності та фактичної наповнюваності станом на жовтень 2012 року. »»»
Сторінки: 1 2
Статистика
Всього документів: 1193
Надходження за останні 7 днів: 0

РОЗСИЛКА
 Новини, ресурси, публікації
 Новини англійською
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ
ЗА ПІДТРИМКИ
ПРО ПОРТАЛ  |  КОНТАКТИ  |  КАРТА САЙТУ    
© 2002-2018 Портал "Громадський простір".
Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: Портал "Громадський простір" ( http://www.civicua.org )


bigmir)net TOP 100