Портал "Громадський простір"
АРХІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА|| ТЕКСТ Додати у вибране Зробити стартовою Контакти Карта Порталу
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ WAP
   Переглянути Бібліотеку  
НОВИНИ НУО
07-09-2015 18:57
Чи покарані фальсифікатори парламентських виборів 2014 і як запобігти порушенням на чергових місцевих виборах?
07-09-2015 18:46
Тренінг з основ самоуправління та самоорганізації НУО
07-09-2015 18:42
Тренінг «Технології зв’язків із громадськістю (PR)»
07-09-2015 18:12
Школа Тренерського розвитку
07-09-2015 16:24
Благодійний фонд «Національне Відродження» нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу малюнків
07-09-2015 16:22
У Києві розробили інноваційні проекти для розвитку міста
07-09-2015 15:11
"Червона рута": музикою підтримати патріотичне населення прифронтових регіонів


bigmir)net TOP 100   НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДОДАЙТЕ ПУБЛІКАЦІЮ
Тип видання » Навчальні матеріали »
Сторінки: 1 2
Глосарій термінів з моніторингу та оцінювання
Глосарій термінів з моніторингу та оцінювання є результатом спільної роботи експертів Української асоціації оцінювання та Центру “Соціальні індикатори” в рамках проекту "Розробка та узгодження основних термінів з моніторингу та оцінювання", підтриманого Швейцарським бюро співробітництва в Україні. Глосарій має на меті сприяти уніфікації термінології з моніторингу та оцінювання у відповідності до міжнародної практики, поширенню практики оцінювання в Україні. Видання орієнтоване на українських фахівців з оцінювання, науковців, викладачів, студентів, докторантів та аспірантів, державних службовців,представників місцевого самоврядування, експертів з громадських організацій та всіх, кого цікавлять питання моніторингу і оцінювання. »»»
ІМІ презентує посібник "Журналіст і парламентські вибори 2014"
Інститут масової інформації (ІМІ) підготував практичний посібник для журналістів, що планують висвітлювати парламентські вибори. »»»
Керівник
Громадська журналістика та відповідальні соціальні медіа
За наслідками проведеного семінару “Громадська журналістика та відповідальні соціальні медіа” вийшов посібник, розроблений спікерами цього форуму. Нестандартні, “живі” матеріали представлені у цій збірці безумовно будуть цікавими активістам громадських організацій, всім хто збирається завести свій сайт чи блог і журналістам початківцям, непрофесійним дописувачам до ЗМІ, користувачам соціальних мереж. »»»
Посібник з утеплення
Громадська організація Екоклуб(Рівне) видала посібник, який має допомогти людям якісно утеплити власну оселю. У ньому розглянуто теоретичні основи робіт з утеплення, наведено порівняння різних утеплювальних матеріалів та запропоновано декілька готових технологій. Громадська організація Екоклуб готова надати посібник усім бажаючим для розповсюдження серед громадян. Знайте, неякісне утеплення може призвести до руйнування будинку. »»»
Кампанія адвокасі як інструмент демократичних перетворень
У посібнику висвітлюються поняття, значення та основні етапи кампанії адвокасі, розглядаються інструменти та методи адвокасі, в тому числі лобіювання, надаються зразки необхідних документів (інформаційного запиту, звернення, адміністративного позову). Видання буде корисним для громадських активістів, ініціативних груп, громадських та інших організацій, які мають намір впливати на запровадження реформ шляхом проведення кампаній громадського представництва. »»»
Основи юридичної клінічної практики
Метою цього посібника є викладення основ практичного права для слухачів та працівників юридичних клінік з урахуванням практики діяльності Юридичної клініки „Альтернатива" при юридичному факультеті Закарпатського державного університету. »»»
КАПЛ "Вестед"
Судовий захист прав та законних інтересів громадян
У посібнику висвітлюються поняття та зміст права особи на справедливий судовий захист, судова система України, порядок захисту прав громадян в рамках цивільного, адміністративного, кримінального провадження, а також у Європейському суді з прав людини, надаються зразки процесуальних документів. Видання буде корисним для викладачів і студентів юридичних факультетів, адвокатів, юристів та громадян. »»»
ВБФ "Коаліція ВІЛ-сервісних організацій"
Механізми громадського контролю за використанням бюджетних коштів
"Механізми громадського контролю за використанням бюджетних коштів" - навчальний посібник для лідерів, що здійснюють зміни, розроблений авторським колективом Сумської обласної громадської організації "Бюро аналізу політики" в рамках проекту ВБФ "Коаліція ВІЛ-сервісних організацій" "Посилення спроможності громадянського суспільства здійснювати громадський контроль за державним фінансуванням та реформуванням системи соціальних послуг для забезпечення сталості системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду і підтримки" за фінансової підтримки ВБО "Всеукраїнська Мережа ЛЖВ" в рамках реалізації проекту "Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду та підтримки для уразливих груп та ЛЖВ", підтриманого Глобальним Фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. »»»
Засади комунікативного супроводу державної політики: посібник
МГО "Інтерньюз-Україна" опублікувала посібник Романа Кобця "Засади комунікативного супроводу державної політики". Видання підготоване за підтримки програми "Громадянське суспільство та належне врядування" Міжнародного фонду "Відродження".  Посібник присвячено головним етапам розробки й реалізації державної політики / реформи й роз'ясненню змісту її заходів. У виданні розглянуто роль різних зацікавлених груп у запланованих перетвореннях, визначено їхні інформаційні потреби й функції, висвітлено організацію комунікативної взаємодії з ними, викладено принципи планування інформаційного супроводу державної політики / реформи. »»»
Кейс: "Бути чи не бути історичному парку в Турбові?!"
В основі сюжету ситуаційної задачі - громадська кампанія на захист парку в одному з наймальовничіших куточків Поділля (містечку Турбів) із залученням багатьох зацікавлених сторін. »»»
Сторінки: 1 2
Статистика
Всього документів: 1193
Надходження за останні 7 днів: 0

РОЗСИЛКА
 Новини, ресурси, публікації
 Новини англійською
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ
ЗА ПІДТРИМКИ
ПРО ПОРТАЛ  |  КОНТАКТИ  |  КАРТА САЙТУ    
© 2002-2018 Портал "Громадський простір".
Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: Портал "Громадський простір" ( http://www.civicua.org )


bigmir)net TOP 100