Портал "Громадський простір"
АРХІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА|| ТЕКСТ Додати у вибране Зробити стартовою Контакти Карта Порталу
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ WAP
   Переглянути Бібліотеку  
НОВИНИ НУО
07-09-2015 18:57
Чи покарані фальсифікатори парламентських виборів 2014 і як запобігти порушенням на чергових місцевих виборах?
07-09-2015 18:46
Тренінг з основ самоуправління та самоорганізації НУО
07-09-2015 18:42
Тренінг «Технології зв’язків із громадськістю (PR)»
07-09-2015 18:12
Школа Тренерського розвитку
07-09-2015 16:24
Благодійний фонд «Національне Відродження» нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу малюнків
07-09-2015 16:22
У Києві розробили інноваційні проекти для розвитку міста
07-09-2015 15:11
"Червона рута": музикою підтримати патріотичне населення прифронтових регіонів


bigmir)net TOP 100   АНАЛІТИКА ДОДАЙТЕ ПУБЛІКАЦІЮ
Тип видання » Аналітика »
Сторінки: 1 2
Інститут аналітики та адвокації
Індекс дотримання законодавства про громадський контроль у сфері державних закупівель
Цей документ розроблений з метою проведення аналізу стану виконання та дотримання чинного законодавства України про громадський контроль у сфері державних закупівель шляхом його практичного застосування. Індекс зорієнтований на встановлення та визначення практичної дієвості ч. 4 ст. 9 Закону України "Про здійснення державних закупівель", пошуку об'єктивно обумовленої відповідні на питання: "Чи існують, та якщо існують, то які саме практичні перешкоди та перепони в ході практичного застосування та реалізації окресленого правового припису?", а також суміжно на формування оцінки професійності комітетів з конкурсних торгів щодо дотримання не лише вимог окресленого правового припису, а й загальної процедури розкриття пропозицій конкурсних торгів в ході проведення засідань відповідних комітетів з конкурсних торгів. »»»
Тарас Возняк: Геополітичні контексти війни в Україні
В збірці "Геополітичні контексти війни в Україні" Тарас Возняк спробував "сконструювати систематизований підхід до аналізу актуальної геополітичної диспозиції, в якій опинилася Україна". »»»
Аналітична записка “Потенціал застосування новітніх інформаційних технологій в посиленні антикорупційних журналістських розслідувань в Україні”
Корупція залишається найголовнішою проблемою української держави. І хоча законодавчо закладений ґрунт і влада демонструє хвилю активізації для подальшої боротьби із корупцією, проблема залишається далекою від вирішення. За відсутності результатів антикорупційної боротьби, ефективної правоохоронної та судової систем, журналістські розслідування залишаються чи не єдиними дієвими методами у викритті корупційних справ. Якість та кількість журналістських розслідувань зростає повільно, водночас використання новітніх інформаційно-технічних засобів, які здатні оптимізувати дослідження є мінімальним. »»»
Проект "Громадський моніторинг місцевих бюджетів Львівської області"
Громадський моніторинг бюджетів міст обласного значення Львівської області
У виданні наводяться результати проекту "Громадський моніторинг місцевих бюджетів Львівської області", який реалізовувався за фінансової підтримки МФ "Відродження". »»»
Керівник
Кращі практики облаштування міського простору
Кращі практики облаштування міського простору - це мікс побаченого, почутого, адаптованого як в реаліях так і модельних варіаціях до сучасного життя прогресивного чи хоча б такого що їм намагається бути (але не надмірно модернового хайтекового) міста, як правило з поки що обмеженими фінансовими ресурсами, малого або середнього за розмірами. Це багатоілюстрована річ, адже для більшості політиків місцевого рівня багато букв то заскладно і потрібні картинки. От картинок тут і вистачає. »»»
Антикорупційна політика на Чернігівщині: результати громадського моніторингу
У дослідженні вперше в Україні зроблено спробу на основі аналізу впливів антикорупційної політики Чернігівської ОДА та виконавчого комітету міської ради м. Чернігова  оцінити весь комплекс інструментів антикорупційної політики в контексті потреб її бенефіціарів за допомогою застосування раніше розробленої автором методології "Індексу антикорупційної політики". »»»
Виробництво пелет в Україні: прибутковий варіант сталого розвитку?
Виробництво пелет в Україні є економічно обгрунтованим. Наш аналіз  свідчить про те, що в більшості випадків, гранулювання є прибутковим. Однак,  виробництво гранул (пелет) залишається просто прибутковим бізнесом і не набуває національних масштабів з метою поліпшення енергетичної безпеки України. Це можна пояснити цілим рядом загальних факторів, пов'язаних із законодавством країни і розвитком ринку, а також специфічними обставинами, характерними для пелетної індустрії. »»»
ВБО "Українська асоціація благодійників"
Державна політика протидії захворюванню на туберкульоз: загальнодержавний та регіональний виміри
Висновки та рекомендації аналітичного дослідження в рамках проекту ВБО "Українська Асоціація благодійників" за сприяння Міжнародного фонду "Відродження" "Підготовка пропозицій щодо вдосконалення державної політики протидії захворюванню на туберкульоз на регіональному рівні", 2013 рік. »»»
Діяльність органів виконавчої влади у сфері реструктуризації вугільної галузі в Україні : аналітичний звіт
У виданні подано короткий огляд історії реструктуризації вугільної галузі в незалежній Україні, а також аналіз основних нормативних документів та стратегічних концепцій, створених законодавчими і виконавчими органами влади. Проаналізовано публічну політику у сфері реструктуризації вугільної галузі та запропоновано рекомендації щодо поліпшення прозорості роботи виконавчих органів влади, уповноважених здійснювати державну політику  у вугільній промисловості. Окрім того, є можливість ознайомитися з нормативними документами, присвяченими реструктуризації вугільної галузі України. »»»
"Євро-2012: дотримання законодавства про державні закупівлі"
У виданні подано результати моніторингу відкритої інформації, відповідей на запити до органів влади, інформації, виявленої під час журналістських розслідувань здійснення державних закупівель в рамках підготовки до Євро-2012 в Україні. Моніторинг був спрямований на виявлення корупційних зловживань з боку органів державної влади та окремих чиновників під час підготовки до проведення чемпіонату Європи з футболу в Україні. »»»
Сторінки: 1 2
Статистика
Всього документів: 1193
Надходження за останні 7 днів: 0

РОЗСИЛКА
 Новини, ресурси, публікації
 Новини англійською
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ
ЗА ПІДТРИМКИ
ПРО ПОРТАЛ  |  КОНТАКТИ  |  КАРТА САЙТУ    
© 2002-2017 Портал "Громадський простір".
Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: Портал "Громадський простір" ( http://www.civicua.org )


bigmir)net TOP 100