Портал "Громадський простір"
АРХІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА|| ТЕКСТ Додати у вибране Зробити стартовою Контакти Карта Порталу
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ WAP
   Переглянути Бібліотеку  
НОВИНИ НУО
07-09-2015 18:57
Чи покарані фальсифікатори парламентських виборів 2014 і як запобігти порушенням на чергових місцевих виборах?
07-09-2015 18:46
Тренінг з основ самоуправління та самоорганізації НУО
07-09-2015 18:42
Тренінг «Технології зв’язків із громадськістю (PR)»
07-09-2015 18:12
Школа Тренерського розвитку
07-09-2015 16:24
Благодійний фонд «Національне Відродження» нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу малюнків
07-09-2015 16:22
У Києві розробили інноваційні проекти для розвитку міста
07-09-2015 15:11
"Червона рута": музикою підтримати патріотичне населення прифронтових регіонів


bigmir)net TOP 100   ОГЛЯДИ ДОДАЙТЕ ПУБЛІКАЦІЮ
Тип видання » Періодика » Огляди »
Сторінки: 1 2
“Права людини в діяльності української міліції – 2013″
Цей аналітичний звіт є традиційним щорічним оглядом стану дотримання прав людини в діяльності української міліції, запроваджений Асоціацією УМДПЛ з 2008 року. Дане видання ґрунтується на різних джерелах інформації - державній статистиці, відомчих нормативних актах МВС, результатах соціологічних досліджень громадських організацій, матеріалах всеукраїнської моніторингової кампанії "Міліція під контролем", індивідуальних зверненнях громадян та повідомлень в засобах масової інформації. »»»
Сучасний стан політики поводження з електронними відходами в Україні та Європейському Союзі: кроки до зближення
Всеукраїнська екологічна громадська організація “Мама-86” опублікувала огляд “Сучасний стан політики поводження з електронними відходами в Україні та Європейському Союзі: кроки до зближення”. Матеріал підготовано за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. »»»
Огляд активностей Громадського Простору в листопаді
Новинопад. Так сміливо можна назвати минулий місяць для Порталу. Збільшення кількості інформаційних повідомлень відбувалось не за рахунок посилення активності постійних дописувачів, а як результат розширення кола новачків - представників НУО, які або вперше інформували через Портал про свою діяльність, або дотепер робили це досить спорадично. Певною мірою це вплинуло на оцінку кращих з активних дописувачів: було дещо важче визначатись. Проте вони є. Особливо приємно, що до рейтингу потрапили нові організації, які вже давно проявляють свою діяльність на Порталі, а в листопаді змогли бути серед кращих. »»»
Жовтневий огляд Порталу Сivicua.org
Громадський Простір представляє огляд ключових подій місяця, прямих і дотичних до неурядового сектору тем, а головно - оцінку нашої взаємодії з Вами у жовтні на Порталі: кращі дописувачі, топ-новини, рівень активностей за регіонами,  дані про відвідуваність тощо. І надалі ми  зацікавлені сприяти створенню та поширенню  Якісного+Цікавого контенту, який ПРАЦЮЄ, а не просто фіксує події та факти. »»»
Громадський Простір
Про головне на Громадському Просторі у вересні (щомісячний огляд)
Для багатьох за відчуттями саме з вересня (а не січня) починається відлік нового життя, нових починань. Особливо це помітно відносно громадського сектору, який після літа просто оживає: новими ідеями, цікавими проектами, потребами, пропозиціями. Простір насичується свіжими думками і можливостями. Проте цей вересень виявився багатим і на виклики... »»»
Активність на Громадському Просторі. Червень
До Вашої уваги черговий огляд активностей на Порталі „Громадський Простір”. Ключовою особливістю громадського сектору в червні, яка відповідно позначилася на новинному контенті Порталу, є посилення голосу громадських організацій стосовно тих чи інших кроків влади. Зокрема, щодо редакцій законопроектів, постанов, певних дій та оприлюднених намірів з боку очільників держави. Ці реакції вилились у низку звернень та відкритих листів. За місяць на  Порталі було оприлюднено більше 20 заяв та відкритих листів (коли звичайна практика -  2-3 на місяць). »»»
Травень Громадський. Огляд активностей на Порталі
Як і було анонсовано, Громадський Простір представляє Вашій увазі травневий огляд активності роботи Порталу та рівня взаємодії з ним шановних дописувачів, представників громадських організацій. Не дивлячись на те, що у травні було всього лише 17 робочих днів, місяць - досить діяльний, інформаційно багатий. Якщо аналізувати загальні події й тенденції травня в громадському секторі, орієнтуючись на їхнє віддзеркалення на Порталі, можна зауважити збільшення акцій прямої дії (екологічні, молодіжні тощо), і не лише у столиці. »»»
Лабораторія законодавчих ініціатив
Інститут вето: зарубіжний досвід, національне законодавство і практика, пропозиції
Експерти Лабораторії законодавчих ініціатив підготували аналітичний огляд "Інститут вето: зарубіжний досвід, національне законодавство і практика, пропозиції". В дослідженні висвітлена історія розвитку вето, описано іноземну та українську практики в даній сфері, наводяться пропозиції щодо подальшого вдосконалення правового регулювання інституту вето. Крім того, дослідження містить огляд українських законів, ветованих Президентом, починаючи з 2005 року. »»»
Представництво благодійної організації “Кожній дитині”
Огляд законодавчих актів та проектів, що стосуються захисту прав дитини в Україні
Cічневий номер щомісячного огляду законодавчих актів та проектів таких актів, що стосуються захисту прав дитини в Україні, а також здійснення цілей Проекту ЄС "Розвиток інтегрованих соціальних служб для вразливих сімей і дітей". »»»
БФ "Кожній дитині"
Огляд законодавчих актів та проектів таких актів, що стосуються захисту прав дитини та здійснення цілей проекту ЄС "Розвиток інтегрованих соціальних служб для вразливих сімей і дітей" (травень 2006)
У травні 2006 року набрали чинності ряд важливих законодавчих актів, що стосуються захисту прав вразливих сімей та дітей і, відповідно, цілей Проекту ЄС "Розвиток інтегрованих соціальних служб для вразливих сімей і дітей". »»»
Сторінки: 1 2
Статистика
Всього документів: 1193
Надходження за останні 7 днів: 0

РОЗСИЛКА
 Новини, ресурси, публікації
 Новини англійською
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ
ЗА ПІДТРИМКИ
ПРО ПОРТАЛ  |  КОНТАКТИ  |  КАРТА САЙТУ    
© 2002-2017 Портал "Громадський простір".
Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: Портал "Громадський простір" ( http://www.civicua.org )


bigmir)net TOP 100