Портал "Громадський простір"
АРХІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА|| ТЕКСТ Додати у вибране Зробити стартовою Контакти Карта Порталу
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ WAP
   Переглянути Бібліотеку  
НОВИНИ НУО
07-09-2015 18:57
Чи покарані фальсифікатори парламентських виборів 2014 і як запобігти порушенням на чергових місцевих виборах?
07-09-2015 18:46
Тренінг з основ самоуправління та самоорганізації НУО
07-09-2015 18:42
Тренінг «Технології зв’язків із громадськістю (PR)»
07-09-2015 18:12
Школа Тренерського розвитку
07-09-2015 16:24
Благодійний фонд «Національне Відродження» нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу малюнків
07-09-2015 16:22
У Києві розробили інноваційні проекти для розвитку міста
07-09-2015 15:11
"Червона рута": музикою підтримати патріотичне населення прифронтових регіонів


bigmir)net TOP 100   ІНТЕРВ`Ю ДОДАЙТЕ ПУБЛІКАЦІЮ
Тип видання » Публіцистика » Інтерв`ю »
Сторінки: 1 2
Права людини крізь віки
10 грудня 1948 року Генеральна  Асамблея Організації  Об’єднаних Націй проголосила Загальну декларацію прав людини. А у 1950 році була прийнята Конвенція про захист прав людини та основних свобод, яку підписали уряди держав-членів Ради Європи.   »»»
Володимир Лакомов: "Бразилія – країна усіх!" (міграція українців)
Бразилія  – найбільша країна в Латинській Америці. Це велика поліетнічна нація з більш ніж 188 млн. населенням. Корінне населення доброзичливо ставиться до іноземців. В країні поширюється лозунг "Бразилія  - країна усіх!" Чимало українців знайшло прихисток  в цій спекотній державі. Про життя бразильців та українських мігрантів в Бразилії розповів  Надзвичайний і Повноважний Посол України у Федеративній Республіці Бразилія Володимир Іванович ЛАКОМОВ. »»»
Українська Гельсінська спілка з прав людини
Прогниле рядно проблем третього сектору
Становлення і зміцнення демократичної держави залежить від формування сучасного громадянського суспільства. А базисом для розвитку такого суспільства є громадські організації - так званий третій сектор. Проте становище третього сектору в Україні надзвичайно складне. Гіпертрофована роль держави та міцна вертикаль виконавчої влади не створюють умов для розвитку горизонтальних зв’язків між владою і суспільством на всіх рівнях, а отже - не стимулюють участі громадян в об’єднаннях для захисту своїх інтересів. »»»
Оксана Пилипенко: в питанні роботи з молоддю на місцях треба постійно тримати руку на пульсі
Суспільна  діяльність молодої українки, громадського діяча, волонтера Полтавської обласної молодіжної громадської  організації "Твій Світ" Оксани Пилипенко розпочалася після закінчення інтернату для дітей зі слабим зором, коли вона вперше поборола внутрішню сором’язливість та скутість і почала допомагати іншим. »»»
Український форум благодійників
Гарячі точки благодійності: День захисту дітей – цукерка для дорослих?
"Гарячі точки благодійності" - новий інформаційний проект Українського форуму благодійників. УФБ знаходить колючі для сектору благодійництва теми, ставить зацікавленим сторонам запитання і показує  відповіді або їхню відсутність, красномовнішу за розлогі тексти. Перша "гаряча точка" благодійності – День захисту дітей як приклад поп-філантропії. Що це таке і як із цим боротися? »»»
Дзеркало Тижня
Для тех, кто смеет мечтать
С Яковом Рогалиным, директором Донецкого городского благотворительного фонда "Доброта", хирургом-проктологом и успешным бизнесменом, я познакомилась на конференции "Этические ориентиры третьего сектора" пару недель назад. К этому человеку, откровенно эпатажному и обладающему незаурядным чувством юмора, трудно оставаться равнодушным - им либо восхищаешься, либо испытываешь острое чувство неприязни. Список его членств, достижений и наград весьма объемист. Поэтому упомяну только, что Яков Рогалин является также вице-президентом Всеукраинской ассоциации профессиональных PR-менеджеров, получил премию Bursary Award от британской организации The Resourse Alliance за победу в международном конкурсе по инновациям и развитию фандрейзинговых технологий (2002 год), а также главный приз "За достижения в фандрейзинге 2005" на 10-м Международном фандрейзинговом конгрессе. »»»
УНІАН-Права людини
Людмила Мерлян: Українки ще не розцінюють психологічний тиск як насильство
Попри те, що Україна однією з перших в СНД ухвалила закон "Про попередження насильства в сім‘ї", правозахисники стверджують: українська влада не спроможна захистити жінок у їхніх домівках. Багато українок продовжують страждати від сімейних побоїв та психологічних травм, часто не наважуючись звернутися за допомогою до фахівців, щоб не “виносити сміття з хати”. Жінки нерідко терплять знущання з боку чоловіків до останнього, аби не зруйнувати сім‘ю. На яку допомогу можуть розраховувати жертви сімейного насилля – розповідає голова правління Міжнародної громадської організації "За рівновагу у суспільстві" Людмила Мерлян. »»»
Світлана Куц: Гора грошей може народити мишу
Хто, як і серед кого визначатиме кращих благодійників року вперше в історії незалежної України? Про це розповідає Світлана Куц, голова журі Першого Національного  конкурсу "Благодійник року", президент Центру філантропії. »»»
О.Максимчук: Починається другий золотий вік української філантропії
Олександр Максимчук – Голова Правління  Міжнародного благодійного фонду "Україна 3000", член оргкомітету Всеукраїнського конкурсу "Благодійник року". »»»
Благодійність не завжди потребує великих капіталовкладень, але завжди дає шанс суспільству стати кращим
Інтерв`ю з головою оргкомітету Першого Національного конкурсу "Благодійник року" Сергієм Летенком. »»»
Сторінки: 1 2
Статистика
Всього документів: 1193
Надходження за останні 7 днів: 0

РОЗСИЛКА
 Новини, ресурси, публікації
 Новини англійською
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ
ЗА ПІДТРИМКИ
ПРО ПОРТАЛ  |  КОНТАКТИ  |  КАРТА САЙТУ    
© 2002-2017 Портал "Громадський простір".
Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: Портал "Громадський простір" ( http://www.civicua.org )


bigmir)net TOP 100