Портал "Громадський простір"
АРХІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА|| ТЕКСТ Додати у вибране Зробити стартовою Контакти Карта Порталу
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ WAP
   Переглянути Бібліотеку  
НОВИНИ НУО
07-09-2015 18:57
Чи покарані фальсифікатори парламентських виборів 2014 і як запобігти порушенням на чергових місцевих виборах?
07-09-2015 18:46
Тренінг з основ самоуправління та самоорганізації НУО
07-09-2015 18:42
Тренінг «Технології зв’язків із громадськістю (PR)»
07-09-2015 18:12
Школа Тренерського розвитку
07-09-2015 16:24
Благодійний фонд «Національне Відродження» нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу малюнків
07-09-2015 16:22
У Києві розробили інноваційні проекти для розвитку міста
07-09-2015 15:11
"Червона рута": музикою підтримати патріотичне населення прифронтових регіонів


bigmir)net TOP 100   СТАТТІ ДОДАЙТЕ ПУБЛІКАЦІЮ
Тип видання » Публіцистика » Статті »
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8
Збірка "Історії несепаратисток"
"Історії несепаратисток" – це тексти своєрідних філософських роздумів, публіцистичних есеїв, життєвих історій та міркувань, спровокованих ситуацією на буремному Донбасі 2014 року, які написали студентки, викладачки та випускниці кафедри журналістики Донецького національного університету. »»»
Що треба знати про безоплатну первинну правову допомогу?
Закон "Про безоплатну правову допомогу" діє вже 3 роки і гарантує кожному право на безоплатну первинну правову допомогу. Але з впевненістю можна сказати, що тільки деякі громадяни знають про це. При тому, кожен час від часу потребує допомоги в роз’ясненні непростих норм законодавства. »»»
Еліна Анцут, Юридична фірма "Москаленко і Партнери"
Створення ефективної структури громадської організації
Старший юрист ЮФ "Москаленко і Партнери" Еліна Анцут описує особливості створення дійсно ефективної структури громадської організації та надає корисні поради новоствореним та діючим об'єднанням громадян. »»»
Перетворення закладів культури на сучасні установи для громад: типові помилки потенційних грантерів
Власниками більшості будинків культури та бібліотек є територіальні громади, передусім сільські. Однак управляють майном громад голови сільських і міських рад (у містах – міськвиконкоми), що залежать від бюджетного фінансування, яке пропонує уряд і яке ухвалюють у Києві. Керівників будинків культури та бібліотек призначають сільські та міські голови, і тому ці завідувачі повністю підконтрольні чиновникам. »»»
Права жінок: Крізь терни до політики
На думку Лебона, чоловіки та жінки можуть мати спільні інтереси, спільні почуття, але ніколи - однакові асоціації ідей. Чимало представників "сильної статі" воліють прикриватися гендерними стереотипами та роздмухувати розбіжності, аніж шукати шляхів порозуміння та рівності. Отож жінкам нічого не залишається, як виборювати свої права, задекларовані в чинному законодавстві.                                                       »»»
ДЕГО"Флора"
Проект закінчено, та роботи ще так багато
Сирота... З давніх-давен дитина без батька-матері викликала жаль, співчуття, милосердя, адже вона позбавлена любові, ласки, можливо, навіть захисту. Здавалося б, давно відгриміли війни, знайдено ліки від багатьох раніше невиліковних хвороб, науково-технічний прогрес невпинно йде вперед, а сиріт менше не стало. Більше того, у ХХІ столітті з`явилося нове явище - соціальні сироти. Саме так називають дітей трудових мігрантів. Соціальні сироти... На думку автора цих рядків, це звучить жахливо, навіть гірше, ніж просто сирота. Батьки наче є, але їх і немає поряд. Хто винен в цьому? »»»
Дзеркало Тижня,Євген РУДЬ
Громадяни: об’єднань - багато, толку - мало
Правове поняття громадянського суспільства передбачає автономію від влади, тому на сцену виходять громадські організації, які, за своїм статусом, перебувають поза владою та бізнесом. Їх становище в суспільстві можна охарактеризувати як проміжне. Вони позбавлені політичних важелів і не прагнуть максимізувати прибуток. Спільнота таких організацій, безумовно, має вплив, але говорити про її незалежність і партнерські відносини з державою в Україні поки що рано. »»»
Безробітні з подвійним заробітком
Львівський міський центр зайнятості регулярно фіксує випадки, коли громадяни, які зареєструвалися в центрі зайнятості та отримали статус безробітного, не надають  інформацію про свою трудову діяльність – тимчасову, виконання роботи або надання послуг за цивільно-правовим договором, реєстрацію як суб’єкта підприємницької діяльності. »»»
Права людини крізь віки
10 грудня 1948 року Генеральна  Асамблея Організації  Об’єднаних Націй проголосила Загальну декларацію прав людини. А у 1950 році була прийнята Конвенція про захист прав людини та основних свобод, яку підписали уряди держав-членів Ради Європи.   »»»
Східноукраїнський центр громадських ініціатив
Чи мають право проектні інститути забороняти міським радам робити генплани доступними для громадськості?
У цій публікації проаналізовано одне із найбільш поширених юридичних обґрунтувань відмов органів місцевої самоврядування у доступі громадянам та громадським організаціям до текстової та графічної частин генеральних планів населених пунктів. Зокрема у статті аналізується відмова у наданні генеральних планів із посиланням на те, що гриф обмеження доступу до містобудівної документації надається не самими органами місцевого самоврядування, а їх розробниками - проектними інститутами. На основі цього робиться: для отримання доступу до генпланів необхідна згода їх розробника. Відповідність цього висновку духу закону аналізують автори статті. »»»
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8
Статистика
Всього документів: 1193
Надходження за останні 7 днів: 0

РОЗСИЛКА
 Новини, ресурси, публікації
 Новини англійською
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ
ЗА ПІДТРИМКИ
ПРО ПОРТАЛ  |  КОНТАКТИ  |  КАРТА САЙТУ    
© 2002-2017 Портал "Громадський простір".
Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: Портал "Громадський простір" ( http://www.civicua.org )


bigmir)net TOP 100