Портал "Громадський простір"
АРХІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА|| ТЕКСТ Додати у вибране Зробити стартовою Контакти Карта Порталу
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ WAP
   Переглянути Бібліотеку  
НОВИНИ НУО
07-09-2015 18:57
Чи покарані фальсифікатори парламентських виборів 2014 і як запобігти порушенням на чергових місцевих виборах?
07-09-2015 18:46
Тренінг з основ самоуправління та самоорганізації НУО
07-09-2015 18:42
Тренінг «Технології зв’язків із громадськістю (PR)»
07-09-2015 18:12
Школа Тренерського розвитку
07-09-2015 16:24
Благодійний фонд «Національне Відродження» нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу малюнків
07-09-2015 16:22
У Києві розробили інноваційні проекти для розвитку міста
07-09-2015 15:11
"Червона рута": музикою підтримати патріотичне населення прифронтових регіонів


bigmir)net TOP 100   БРОШУРИ ДОДАЙТЕ ПУБЛІКАЦІЮ
Тип видання » Довідкові матеріали » Брошури »
Сторінки: 1 2 3 4
Кращі приклади співпраці задля сільського розвитку в Словаччині та Україні
У публікації висвітлюються кращі проекти міжсекторної співпраці задля розвитку сільської місцевості в Західній Україні та Східній Словаччині. Видання стало результатом спільного словацько-українського проекту "Дійсно разом", що виконувався двома Карпатськими фондами (Україна та Словаччина) за фінансової підтримки Словацької Агенції із міжнародного розвитку у 2013-2015 роках. »»»
Збірка "Історії несепаратисток"
"Історії несепаратисток" – це тексти своєрідних філософських роздумів, публіцистичних есеїв, життєвих історій та міркувань, спровокованих ситуацією на буремному Донбасі 2014 року, які написали студентки, викладачки та випускниці кафедри журналістики Донецького національного університету. »»»
Механізм захисту прав біженців і шукачів притулку: міжнародний та національний рівень
У навчальному посібнику розкрито основні положення щодо захисту прав біженців та шукачів притулку в Україні. Посібник може бути використаний при викладанні спецкурсу з проблем захисту прав біженців на рівні національних адміністративних та судових органів, а також на рівні міжнародних установ і організацій. »»»
Брошура "Як розуміти новий закон "Про громадські об’єднання"
УНЦПД видав брошуру "Як розуміти новий закон "Про громадські об’єднання", у якій подано практичний коментар щодо застосування норм нового Закону України "Про громадські об’єднання". Надано роз’яснення щодо засновників громадського об’єднання, особливостей створення і реєстрації громадської організації та громадської спілки, розглянуто вимоги до найменування та механізм створення філій і представництв. »»»
Путівник абітурієнта 2013: журналістика
Для вступу на напрями підготовки, які потребують, окрім оцінки загального рівня знань вступника, ще й перевірки та оцінювання здібностей до творчої діяльності, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту визначило необхідність проведення творчих конкурсів. У 2013 році проведення творчих конкурсів є обов’язковими для вступу на сімнадцять напрямів підготовки в шести галузях знань (фізичне виховання, спорт і здоров’я людини; культура; мистецтво; журналістика та інформація; право (правоохоронна діяльність); будівництво та архітектура. »»»
Брошура про тендерну прозорість державних сайтів
Експерти Transparency International Україна  узагальнили результати дослідження тендерної прозорості державних сайтів. Ця інформація лягла в основу брошури: "Як органи влади та створені ними підприємства інформують громадськість про власні закупівлі за бюджетний кошт?". Завдяки використанню наочної інфографіки можна легко порівняти рівень прозорості сайтів обласних адміністрацій,  міністерств, державних підприємств та установ – головних замовників торгів.  Також можна легко оцінити рівень прозорості інформації про кожен етап здійснення закупівлі. »»»
Брошура про тендерну прозорість державних сайтів
Експерти Transparency International Україна  узагальнили результати дослідження тендерної прозорості державних сайтів. Ця інформація лягла в основу брошури: "Як органи влади та створені ними підприємства інформують громадськість про власні закупівлі за бюджетний кошт?". Завдяки використанню наочної інфографіки можна легко порівняти рівень прозорості сайтів обласних адміністрацій,  міністерств, державних підприємств та установ – головних замовників торгів.  Також можна легко оцінити рівень прозорості інформації про кожен етап здійснення закупівлі. »»»
Як зберегти своє здоров’я
Дружні поради для дітей та молоді. Ілюстроване у молодіжному стилі видання укладено на основі порадника "Книга життя безпритульного" (Санкт-Петербург, Росія). Вміщає розділи: "Перша допомога на вулиці", "Здорове харчування" і "Правила безпеки". »»»
Слухати з Любов’ю. Пасторальний порадник
В останні десятиліття пандемія ВІЛ/СНІДу з дивовижною швидкістю поширилася по усьому світу. За оцінками експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я сьогодні 730 тисяч людей живуть з ВІЛ/СНІДом у Західній та Центральній Європі, а понад півтора мільйони  – в сусідніх країнах Східної Європи та Центральної Азії. Проблема ВІЛ/СНІДу торкається відтак не поодиноких людей чи певних прошарків соціуму, а всього суспільства: бідних і багатих, іноземців і місцевих жителів, чоловіків і жінок, людей похилого віку, дітей і молоді, людей різних професій, віросповідання і національної приналежності. »»»
Дайджест філантропії No.08, 2011 р.
В  номері  висвітлено новини про можливості для діяльності в сфері благодійності, зокрема, інформація про початок роботи Клубу <<ЧП Фандрайзинг>> та  новий Інтернет-ресурс для благодійників. Анонсовано зміни до законодавства щодо підтримки діяльності інститутів громадянського суспільства органами державної влади, нове дослідження про можливості Податкового Кодексу для благодійної діяльності, а також інформація про конкурси, курси, семінари, конференції з питань філантропії. »»»
Сторінки: 1 2 3 4
Статистика
Всього документів: 1193
Надходження за останні 7 днів: 0

РОЗСИЛКА
 Новини, ресурси, публікації
 Новини англійською
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ
ЗА ПІДТРИМКИ
ПРО ПОРТАЛ  |  КОНТАКТИ  |  КАРТА САЙТУ    
© 2002-2017 Портал "Громадський простір".
Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: Портал "Громадський простір" ( http://www.civicua.org )


bigmir)net TOP 100