Портал "Громадський простір"
АРХІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА|| ТЕКСТ Додати у вибране Зробити стартовою Контакти Карта Порталу
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ WAP
   Переглянути Бібліотеку  
НОВИНИ НУО
07-09-2015 18:57
Чи покарані фальсифікатори парламентських виборів 2014 і як запобігти порушенням на чергових місцевих виборах?
07-09-2015 18:46
Тренінг з основ самоуправління та самоорганізації НУО
07-09-2015 18:42
Тренінг «Технології зв’язків із громадськістю (PR)»
07-09-2015 18:12
Школа Тренерського розвитку
07-09-2015 16:24
Благодійний фонд «Національне Відродження» нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу малюнків
07-09-2015 16:22
У Києві розробили інноваційні проекти для розвитку міста
07-09-2015 15:11
"Червона рута": музикою підтримати патріотичне населення прифронтових регіонів


bigmir)net TOP 100   ДОВІДНИКИ ДОДАЙТЕ ПУБЛІКАЦІЮ
Тип видання » Довідкові матеріали » Довідники »
Сторінки: 1 2 3
Позасудовий захист прав військовослужбовців
Посібник "Позасудовий захист прав військовослужбовців" підготовлено ГО "Підмога.інфо" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Юридичної сотні. »»»
Пам`ятка Психологія бою
Науково-дослідний центр гуманітарних проблем Збройних Сил України розробив Пам'ятку Психологія бою »»»
legalspace.org
Рекомендації НУО щодо ведення документації
Діяльність громадських організацій передбачає залучення волонтерів, але системна та змістовна робота не може вестися без певного постійного штату працівників. Саме тому, як будь-яке підприємство чи установа, що працює в Україні, громадські об’єднання є суб'єктами використання праці найманих осіб. Зазвичай у штаті організації є керівник, бухгалтер та менеджер (координатор), які отримають зарплатню. »»»
Енциклопедія для фахівців соціальної сфери
Український фонд "Добробут дітей" презентує нове видання – "Енциклопедію для фахівців соціальної сфери", що розроблена та видана за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації. Необхідність видання "Енциклопедії для фахівців соціальної сфери" обумовлена тим, що у 2012 році відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2012 введено посаду фахівця із соціальної роботи центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. »»»
Благодійний фонд "Творчий центр ТЦК"
Словник термінів та понять, які використовуються в громадянському суспільстві
Громадянське суспільство у сучасній Україні – це явище складне та багатовимірне. Розуміння термінів та понять громадянського суспільства ускладнюється тим, що вони входять одночасно до сфери вивчення різних наук про суспільство (соціології, політології, історії, соціальної філософії тощо), у кожній з яких наявні свої традиції та школи. Відсутність єдиного та взаємоприйнятого розуміння та тлумачення цих термінів та понять часто призводить до виникнення непорозумінь серед представників громадських організацій, а також державних, професійних чи академічних інститутів, на подолання яких витрачається багато часу та зусиль. »»»
Як зберегти своє здоров’я
Дружні поради для дітей та молоді. Ілюстроване у молодіжному стилі видання укладено на основі порадника "Книга життя безпритульного" (Санкт-Петербург, Росія). Вміщає розділи: "Перша допомога на вулиці", "Здорове харчування" і "Правила безпеки". »»»
На роздоріжжі
Аналітичні матеріали комплексного дослідження процесів української трудової міграції. У книзі викладено результати дослідження сучасної української трудової міграції у семи державах Європейського Союзу та Росії, проведеного Карітасом України протягом двох років. Автори видання розглядають українську імміграцію у цих країнах як єдиний соціальний процес. »»»
BraiNet-Working: Трудова міграція як інструмент інтернаціоналізації
Збірка матеріалів комплексного дослідження трудової міграції та ринків праці. Збірка є українським виданням книги "BrainNet-Working: Migration Flows Feeding into Business Internationalisation". Видання підготовлено та зроблено з дозволу Університету Ла Сапієнца, Рим, Італія. Видання здійснено в рамках проекту "BraiNet-Working" програми AENEAS за фінансової підтримки Європейської Комісії. »»»
Інститут Політичної Освіти
Публічна дипломатія та лобіювання громадських інтересів на місцевому рівні
Збірник матеріалів призначений для усіх, хто цікавиться темами публічної дипломатії та питаннями лобіювання (матеріали всеукраїнської конференції за підсумками однойменного проекту у Верховній Раді України 25-го лютого 2009р.). Збірник стане у нагоді активістам громадських організацій, журналістам, представникам органів місцевого самоврядування та державної влади, студентам та дослідникам у сфері лобіювання та представництва інтересів. Видання здійснено у рамках однойменного проекту програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (МАТРА КАП).   »»»
Інститут громадянського суспільства
Лабіринти місцевої влади: Нотаріат. Нотаріус. Нотаріальна діяльність. Правовідносини з архівним фондом або архівною установою та управлянням юстиції.
Цією брошурою зроблена спроба допомогти простій людині з`ясувати зміст та порядок вирішення життєво важливих питань, які виникають на її життєвому шляху протягом її життєвих "весни, літа, осені та зими". Брошура стане в нагоді жителям територіальних громад, депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування та місцевих інформаційно-консультаційних центрів. »»»
Сторінки: 1 2 3
Статистика
Всього документів: 1193
Надходження за останні 7 днів: 0

РОЗСИЛКА
 Новини, ресурси, публікації
 Новини англійською
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ
ЗА ПІДТРИМКИ
ПРО ПОРТАЛ  |  КОНТАКТИ  |  КАРТА САЙТУ    
© 2002-2017 Портал "Громадський простір".
Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: Портал "Громадський простір" ( http://www.civicua.org )


bigmir)net TOP 100