Портал "Громадський простір"
АРХІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА|| ТЕКСТ Додати у вибране Зробити стартовою Контакти Карта Порталу
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ WAP
   Переглянути Бібліотеку  
НОВИНИ НУО
07-09-2015 18:57
Чи покарані фальсифікатори парламентських виборів 2014 і як запобігти порушенням на чергових місцевих виборах?
07-09-2015 18:46
Тренінг з основ самоуправління та самоорганізації НУО
07-09-2015 18:42
Тренінг «Технології зв’язків із громадськістю (PR)»
07-09-2015 18:12
Школа Тренерського розвитку
07-09-2015 16:24
Благодійний фонд «Національне Відродження» нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу малюнків
07-09-2015 16:22
У Києві розробили інноваційні проекти для розвитку міста
07-09-2015 15:11
"Червона рута": музикою підтримати патріотичне населення прифронтових регіонів


bigmir)net TOP 100   КЕЙСИ ДОДАЙТЕ ПУБЛІКАЦІЮ
Тип видання » Навчальні матеріали » Кейси »
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ·  наступні 10
legalspace.org
Рекомендації НУО щодо ведення документації
Діяльність громадських організацій передбачає залучення волонтерів, але системна та змістовна робота не може вестися без певного постійного штату працівників. Саме тому, як будь-яке підприємство чи установа, що працює в Україні, громадські об’єднання є суб'єктами використання праці найманих осіб. Зазвичай у штаті організації є керівник, бухгалтер та менеджер (координатор), які отримають зарплатню. »»»
Кейс: "Бути чи не бути історичному парку в Турбові?!"
В основі сюжету ситуаційної задачі - громадська кампанія на захист парку в одному з наймальовничіших куточків Поділля (містечку Турбів) із залученням багатьох зацікавлених сторін. »»»
"Сміття та люди: Почни зі своєї оселі"
Проблема утилізації сміття сьогодні є типовою для кожного українського міста. Причому, якщо для нових забудов та спальних районів вона вирішується централізованим вивезенням, жителі приватного сектора, як правило, мають багато проблем, пов’язаних із виникненнями стихійних звалищ, забрудненням криниць та водойомів, яке спричинено сміттям. Представники влади вирішують це питання, в першу чергу, для багатоквартирних будинків. Проте приватний сектор часто залишається поза увагою. »»»
Кейс: "Сусідська взаємодопомога"
Для більшості українських міст однією з основних проблем є кількість правопорушень, особливо в районах, забудованих багатоквартирними будинками. Наркомани у під’їздах. крадіжки з проникненням у житлові приміщення – на жаль, міліція не може забезпечити повний захист місцевих жителів. Світовий досвід свідчить, що місцеві громади можуть власними силами зменшити кількість правопорушень за рахунок впровадження системи "Сусідської взаємодопомоги". Суть системи полягає в тому, що організовані за територіальною ознакою групи громадян мають стежити за громадським порядком на своїй території та активно співпрацювати з міліцією для профілактики правопорушень. »»»
Кейс "Формування енергонезалежного села: досвід Северинівки"
Місцева громадська організація і громада Северинівки спільно намагаються підвищити енергонезалежність свого села, і тут вони стикаються з безліччю проблем, основними з яких стають - нестача фінансування і  недовіра з різних боків. Проте їм таки вдається подолати складнощі. »»»
Кейс: "Харчові історії, або Про те, як у місті Суми вирішувалося питання харчування школярів"
Одним з основних питань, які хвилюють батьківські комітети шкіл, є питання організації якісного харчування школярів. Де шукати управу на дії керівників шкіл? Що думають з цього питання в управлінні освіти? Чи може місцева влада допомогти у вирішенні питань? Як взаємодіють між собою різні рівні управління і яка роль громадськості? Що може "коаліція небайдужих людей"? Відповіді на ці та інші запитання будуть продискутовані під час обговорення кейсу. »»»
"Бахчисарайський фонтан": сльози чи радість міжкультурного розмаїття?
Бахчисарайська школа стає місцем, де на поверхню виходять міжкультурні і міжнаціональні непорозуміння, образи і недовіра між місцевими громадами. До проблем додається нестача фінансування і питання закриття малокомплектних шкіл і злиття класів. Педагоги і директор школи опиняються у центрі конфліктів, джерело яких є далеко поза межами школи, але мають знайти вихід. »»»
Центр Європейської Співпраці
Посібник "10 КРОКІВ до започаткування власного агротуристичного бізнесу"
Книга представляє собою практичний посібник з започаткування власного агротуристичного бізнесу в Україні з урахуванням міжнародного досвіду, зокрема, польського. Значна увага приділяється розгляду питань, пов’язаних з формуванням рішення створити власний агротуристичний бізнес, оцінкою ресурсів, які можна використовувати, вибором оптимальної для агротуристичної діяльності організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування, просуванням туристичного продукту на ринок тощо. »»»
Посібник з громадянської та європейської освіти "Ми громадяни. Ми європейці"
Пропонуємо Вашій увазі видання, що виникло як підсумок реалізації проекту "Ми громадяни. Ми європейці. Формування громадянської позиції молоді України", який був реалізований в рамках гранту, наданого Польським фондом міжнародного співробітництва для розвитку "Wiedzieć Jak". У цьому виданні пропонується підбір матеріалів, які було використано під час реалізації проекту. Крім того, описано теми, підняті у ході навчальних програм, нові приклади практичних заходів, які надихнуть вчителів й працівників неурядових організацій до нових звершень у сфері громадянської освіти. »»»
Видання "Забезпечення оприлюднення актів та проектів рішень та іншої публічної інформації на офіційному веб-сайті та іншими способами: результати громадських досліджень"
Видання "Забезпечення оприлюднення актів та проектів рішень та іншої публічної інформації на офіційному веб-сайті та іншими способами: результати громадських досліджень" підготовлене у рамках проекту "Підвищення прозорості та покращення доступу до нормативно-правових актів, актів індивідуальної дії, проектів нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування" за підтримки програми "Верховенство права" Міжнародного фонду "Відродження". »»»
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ·  наступні 10
Статистика
Всього документів: 1193
Надходження за останні 7 днів: 0

РОЗСИЛКА
 Новини, ресурси, публікації
 Новини англійською
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ
ЗА ПІДТРИМКИ
ПРО ПОРТАЛ  |  КОНТАКТИ  |  КАРТА САЙТУ    
© 2002-2017 Портал "Громадський простір".
Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: Портал "Громадський простір" ( http://www.civicua.org )


bigmir)net TOP 100