Портал "Громадський простір"
АРХІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА|| ТЕКСТ Додати у вибране Зробити стартовою Контакти Карта Порталу
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ WAP
   Переглянути Бібліотеку  
НОВИНИ НУО
07-09-2015 18:57
Чи покарані фальсифікатори парламентських виборів 2014 і як запобігти порушенням на чергових місцевих виборах?
07-09-2015 18:46
Тренінг з основ самоуправління та самоорганізації НУО
07-09-2015 18:42
Тренінг «Технології зв’язків із громадськістю (PR)»
07-09-2015 18:12
Школа Тренерського розвитку
07-09-2015 16:24
Благодійний фонд «Національне Відродження» нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу малюнків
07-09-2015 16:22
У Києві розробили інноваційні проекти для розвитку міста
07-09-2015 15:11
"Червона рута": музикою підтримати патріотичне населення прифронтових регіонів


bigmir)net TOP 100   ДОСЛІДЖЕННЯ ДОДАЙТЕ ПУБЛІКАЦІЮ
Тип видання » Аналітика » Дослідження »
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8
Інститут аналітики та адвокації
Ефективність замісної терапії
Метою проведеного аналізу було визначення місця, ролі та значення ЗПТ у загальному комплексі заходів, спрямованих на протидію таким соціально небезпечним хворобам як наркоманія, ВІЛ-інфекція/СНІД та туберкульозу в Полтавській області, а також з’ясування її впливу на криміногенну ситуацію в області та загальний економічний ефект від впровадження. »»»
Тарас Возняк: Геополітичні контексти війни в Україні
В збірці "Геополітичні контексти війни в Україні" Тарас Возняк спробував "сконструювати систематизований підхід до аналізу актуальної геополітичної диспозиції, в якій опинилася Україна". »»»
Аналітичний звіт за результатами моніторингу діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Львівської області у сфері енергозбереження в ЖКГ у Львівській області"
Видання здійснено в рамках проекту "Громадський моніторинг діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Львівської області у сфері енергозбереження в ЖКГ у Львівській області та підтримка громадських ініціатив з вирішення проблем енергозбереження в ЖКГ", який виконується Громадською організацією "Західноукраїнський медіа-центр "Нова журналістика" за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних прав Данії в межах грантової програми, що адмініструється Творчим Центром ТЦК. »»»
Проект "Громадський моніторинг місцевих бюджетів Львівської області"
Громадський моніторинг бюджетів міст обласного значення Львівської області
У виданні наводяться результати проекту "Громадський моніторинг місцевих бюджетів Львівської області", який реалізовувався за фінансової підтримки МФ "Відродження". »»»
Дотримання медичних прав в установах Державної пенітенціарної служби України в 2013 році
Починаючи з 2010 року, Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації" Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ / СНІДом" виступає ініціатором випуску річного огляду дотримання медичних прав ВІЛ -позитивних людей, які перебувають в установах, підпорядкованих кримінально-виконавчій службі України. »»»
ТЦК
Оцінка стану громадянського суспільства та суспільної активності громадян України
Дослідження "Оцінка стану громадянського суспільства та суспільної активності громадян України" присвячено  стан розвитку громадянського суспільства та реальний рівень суспільної активності громадян, зрозуміти мотивацію громадян до суспільної активності та виявити перешкоди для участі громадян України в суспільному житті. В процесі дослідження передбачалося знайти відповіді на ряд запитань, серед яких: Хто є учасниками громадянського суспільства України? Як громадяни України залучаються до суспільної діяльності? В якій мірі громадяни довіряють учасникам громадянського суспільства? Що мотивує громадян до об’єднання, навколо яких питань вони об’єднуються та в яких публічних місцях вони збираються? Які ресурси потрібні для залучення громадян до суспільної діяльності та що треба зробити для посилення активності громадян? »»»
Профілактика туберкульозу серед сімей та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах
У методичному посібнику, підготовленому  на основі чинних законодавчих актів, нормативно-розпорядчих документів центральних та регіональних органів державної виконавчої влади, методичних та інформаційно-аналітичних матеріалів  висвітлено питання щодо особливостей профілактики туберкульозу серед сімей та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах. В даному посібнику подано основну інформацію про захворювання на туберкульоз, яка необхідна соціальним працівникам  при здійсненні соціального інспектування та соціального супроводу сімей та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, особливо, що стосується профілактики туберкульозу серед дітей. »»»
КАПЛ "Вестед"
Стратегічний план міста Виноградова
Стратегічний план розвитку міста Виноградова на 2010-2020 роки, затверджений міською радою. »»»
Стан доступності та безоплатності для дітей дошкільної освіти міста Ужгорода
Дослідження за результатами моніторингу доступності та безоплатності для дітей державної освіти у дошкільних закладах освіти міста Ужгорода. »»»
КАПЛ "Вестед"
Прозорість, відкритість та підзвітність Ужгородської міської ради
Результати дослідження про стан відкритості, прозорості та підзвітності Ужгородської міської ради станом на початок 2011 року. »»»
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8
Статистика
Всього документів: 1193
Надходження за останні 7 днів: 0

РОЗСИЛКА
 Новини, ресурси, публікації
 Новини англійською
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ
ЗА ПІДТРИМКИ
ПРО ПОРТАЛ  |  КОНТАКТИ  |  КАРТА САЙТУ    
© 2002-2017 Портал "Громадський простір".
Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: Портал "Громадський простір" ( http://www.civicua.org )


bigmir)net TOP 100