Портал "Громадський простір"
АРХІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА|| ТЕКСТ Додати у вибране Зробити стартовою Контакти Карта Порталу
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ WAP
   Переглянути Бібліотеку  
НОВИНИ НУО
07-09-2015 18:57
Чи покарані фальсифікатори парламентських виборів 2014 і як запобігти порушенням на чергових місцевих виборах?
07-09-2015 18:46
Тренінг з основ самоуправління та самоорганізації НУО
07-09-2015 18:42
Тренінг «Технології зв’язків із громадськістю (PR)»
07-09-2015 18:12
Школа Тренерського розвитку
07-09-2015 16:24
Благодійний фонд «Національне Відродження» нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу малюнків
07-09-2015 16:22
У Києві розробили інноваційні проекти для розвитку міста
07-09-2015 15:11
"Червона рута": музикою підтримати патріотичне населення прифронтових регіонів


bigmir)net TOP 100   КНИГИ ДОДАЙТЕ ПУБЛІКАЦІЮ
Тип видання » Книги »
Сторінки: 1 2 3 4 5
Адміністративні послуги для Тебе. Посібник громадянину
Центр політико-правових реформ видав брошуру "Адміністративні послуги для Тебе. Посібник громадянину". Видання має за мету допомогти громадянам розібратися у новаціях, які впроваджуються у сфері адміністративних послуг. »»»
Книга про спогади в інтернаті "Путівка 3507"
Пропонуємо Вашій увазі книгу Ростислава Галелюка про спогади про життя в інтернаті, роздуми про сирітство, благодійність, що потрібно робити і як допомагати правильно. »»»
Кампанія адвокасі як інструмент демократичних перетворень
У посібнику висвітлюються поняття, значення та основні етапи кампанії адвокасі, розглядаються інструменти та методи адвокасі, в тому числі лобіювання, надаються зразки необхідних документів (інформаційного запиту, звернення, адміністративного позову). Видання буде корисним для громадських активістів, ініціативних груп, громадських та інших організацій, які мають намір впливати на запровадження реформ шляхом проведення кампаній громадського представництва. »»»
Модель доброго управління для громади
У посібнику розглядається оригінальна польська методика запровадження етичного та ефективного управління у органах місцевого самоврядування відповідно до 6 принципів доброго управління. Висвітлено досвід апробації цієї методики в Україні та проілюстровано на прикладі виконавчих органів Перечинської міської ради. »»»
Посібник "Адвокаційна журналістика: світовий та український досвід"
Вийшов друком унікальний посібник з журналістської адвокації прав людини та громадських інтересів "Адвокаційна журналістика: світовий та український досвід". Досвідчені експертки Світлана Бацюкова (координаторка Національного Темпус-офісу) та Ірина Виртосу (координаторка журналістської мережі з прав людини) узагальнюють досвід проведення кампаній просування громадських інтересів з урахуванням специфіки журналістської діяльності. »»»
Настільна книга освітянина "Трудові та інші права у сфері освіти"
Видання "Трудові та інші права у сфері освіти" підготовлено громадською організацією "Центр громадської адвокатури" в рамках проекту "Підвищення правової обізнаності педагогів через розробку комплекту брошур із захисту прав освітян "Поради освітянам з правових питань" за підтримки Освітньої програми Міжнародного фонду "Відродження". »»»
Посібник "Як контролювати державні закупівлі на місцевомі рівні"
Експерти Центру Політичних Студій та Аналітики розробили унікальний навчальний посібник "Як контролювати державні закупівлі на місцевомі рівні", що має на меті допомогти громадським активістам, журналістам та звичайним громадянам розібратися в українській системі державних закупівель та забезпечити дієвий контроль за витрачанням бюджетних коштів органами влади. »»»
Східноукраїнський центр громадських ініціатив
Як міській громаді приручити Левіафана: організація та проведення громадського обговорення генерального плану міста
Видання складається із двох частин. Перша частина книги є навчальним кейсом, написаним на основі реальних подій з організації та проведення громадського обговорення генерального плану міста Луганськ. Друга частина книги має переважно методичний характер і містить витяги із законодавчих актів, зразки документів, які будуть корисні тим, хто прагне забезпечити повноцінну участь громадськості в ухваленні містобудівної документації. Видання буде цікавим представникам профільних громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, науковцям, спеціалістам у сфері планування розвитку територій, журналістам і всім тим, хто цікавиться участю громадськості в плануванні й розвитку територій. »»»
Свобода вираження поглядів: практика Європейського суду щодо України
У книзі вміщені найбільш ілюстративні рішення Європейського суду з прав людини щодо України у справах щодо свободи вираження поглядів. Збірка має практичне значення і розрахована на суддів, юристів, державних службовців, журналістів, громадських діячів та інших осіб, які працюють у галузі захисту свободи вираження поглядів, використовують у своїй роботі практику Європейського суду. »»»
Книга "Доступ до публічної інформації: найчастіші запитання та відповіді"
УНЦПД підготував книгу "Доступ до публічної інформації: найчастіші запитання та відповіді", у якій запропоновано фахові роз’яснення для вирішення типових проблемних питань у сфері доступу до публічної інформації, з якими стикаються службовці розпорядників публічної інформації. Видання буде корисним для працівників державних органів, органів місцевого самоврядування та інших розпорядників публічної інформації, а також суддів та інших осіб, що застосовують Закон України "Про доступ до публічної інформації" або здійснюють нагляд за його додержанням. »»»
Сторінки: 1 2 3 4 5
Статистика
Всього документів: 1193
Надходження за останні 7 днів: 0

РОЗСИЛКА
 Новини, ресурси, публікації
 Новини англійською
НОВИНИ КАЛЕНДАР КОНКУРСИ БІБЛІОТЕКА КАТАЛОГ БІРЖА ПРАЦІ БАЗА НУО ФОРУМ ХОСТІНГ ПОШТА ПРО ПОРТАЛ
ЗА ПІДТРИМКИ
ПРО ПОРТАЛ  |  КОНТАКТИ  |  КАРТА САЙТУ    
© 2002-2017 Портал "Громадський простір".
Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання: Портал "Громадський простір" ( http://www.civicua.org )


bigmir)net TOP 100